Hakkımızda | Bilecik Halı Yıkama

kurutma

EDEBALİ Halı Yıkama merkezi deneyimli personelleri ve profesyonel ekipmanları ile halılarınızda yüzde yüz temizlik sağlamaktadır.Bilecik Halı Yıkama sektörünün en deneyimli ve köklü firmaları arasında yer alır.

Bizim şirketimizin çalışma prensibi tamamiyle müşteri memnuniyetine dayanmaktadır. Müşterilerimizi en üst düzeyde memnun edecek istedikleri temizliği sağlamaktayız. Verdiğimiz hizmet tamamiyle garantimiz altındadır. Yıkanan halılarınız size teslim edildiğinde beğenmediğiniz taktirde evinizden tekrar ücretsiz olarak alınır yıkama işlemleri tekrarlanarak size teslim edilir.

EDEBALİ Halı Yıkama Merkezi 370 m2 alana kurulmuş bir tesiste faaliyet göstermektedir.150 m2 kapalı kurutma alanına sahiptir. halılarınız en ufak yıpranmaya ve tahribata uğramadan bütün kir, mikrop ve bakterilerden arınmış bir halde temizlenir.

EDEBALİ Halı Yıkama merkezi olarak bizim çalışma prensibimiz tamamiyle müşteri memnuniyetine dayanmaktadır. Günümüzde hızlı bir şekilde ilerleyen teknolojiye ayak uyduran firmamız da yaptığımız işin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

EDEBALİ halı yıkama güleryüzlü , çalışkan , güvenirli personeli ve teknolojiyi yakından takip ederek yeniledigi ekipmanlarıyla siz müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti verebilmek için çalışmaktayız.Bizlere vermiş olduğunuz
destekten ve duyduğunuz güvenden dolayı teşekkür ederiz.Halılarınızı evinizden ücretsiz olıyor yıkayıp , kurutup , parfümleyip evinize teslim ediyoruz.Koltuk , çekyat ,
kanepe , köşe takımı , yaylı yatak yıkamalarımızı evinize gelerek yerinde yıkıyouz.

 

Menu

Facebook