Bilecik Zirve Halı Yıkama

Bilecik Zirve Halı Yıkama deneyimli personelleri ve profesyonel ekipmanları ile halılarınızda yüzde yüz temizlik sağlamaktadır. Bilecik Zirve Halı Yıkama sektörünün en deneyimli ve köklü firmaları arasında yer alır.

Firmamızın çalışma prensibi tamamı ile müşteri memnuniyetine dayanmaktadır. Müşterilerimizi en üst düzeyde memnun edecek temizliği uzun ekibimizle sağlamaktayız. Verdiğimiz hizmet garantimiz altındadır. Yıkanan halılarınız size teslim edildiğinde beğenmediğiniz taktirde evinizden tekrar ücretsiz olarak alınır, yıkama işlemleri tekrarlanarak size teslim edilir.

Bilecik Zirve Halı Yıkama olarak  Bilecik’te sektörde en geniş alana sahip firmamız Küçük Sanayi Sitesinde faaliyet göstermektedir. Firmamızda temizlenen halılarınız özel kapalı kurutma alanında kurutulur. Halılarınız en ufak yıpranmaya ve tahribata uğramadan bütün kir, mikrop ve bakterilerden arındırılarak temizlenir.

Bilecik Zirve Halı Yıkama olarak müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Günümüzde hızlı bir şekilde ilerleyen teknolojiye ayak uyduran firmamız da yaptığımız işin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Bilecik Zirve Halı Yıkama güler yüzlü, çalışkan, güvenilir personeli ve teknolojiyi yakından takip ederek yenilediği ekipmanlarıyla müşterilerine en iyi, en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Bizlere vermiş olduğunuz destekten ve duyduğunuz güvenden dolayı teşekkür ederiz. Halılarınızı evinizden ücretsiz alıyor yıkayıp, kurutup, parfümleyip evinize teslim ediyoruz. Koltuk, çekyat, kanepe, köşe takımı, yaylı yatak yıkamalarını evinize gelerek yerinde yıkıyoruz.

" Sağlığınızı riske atmayın. Hijyenik bir ortamda sevdikleriniz ile birlikte huzur içerisinde yaşayın"

Bilecik Zirve Halı Yıkama